Müügiks / For Sale


Kui soovite minult midagi osta, teeb see mulle väga suurt rõõmu. Müügiks valmistatud asjad on minu Etsy poes (NB! Eesti inimesed saavad hindade osast tingida), ning Facebooki "otsivad omanikku" kaustas. Teen hää meelega ka tellimustöid. Nii lapitekke kui rõivaid. Kõik minu lapitekid on valmistatud korralikest, pestud materjalidest.  Eelistan ihusõbralikku puuvillast. Kõik lapitekid on korralikult läbi tepitud. Vahele on pandud mahuline polüestervatiin Hooldus:  Lapitekke võib pesta pesumasinas õrnal reziimil. Kuivatada rippuvas asendis. Mitte triikida.


Müügis olevad lapitekid: Huvi korral palun kirjutada   krista.hanvere@gmail.com

Kodu otsib printsessiroosa, pisut rahvusliku hõnguga lapitekike. Suuruseks 140 x 140 cm. Hind 78 eurot


Kes ütles Auh! Müüa lustakalt haukuvate koertega lapitekk. Et miks koerad hauguvad? Eks ikka sellepärast, et oma uuele peremehele ütelda. "Meie oleme siin, tule mängima!" . Lapiteki suurus 140 x 140 Hind 80 eurot.Nööpidega lapitekk. Kui uni ei tule, võib lammaste asemel nööpe kokku lugeda. Lapitekk on puuvillane, sees õhemapoolne polüestervatiin .Suurus 120 x 150. Hind 70 eurot


Kindlasti on inimesi, kel kuldne ja värviküllane sügis on lemmikuks. See lapitekk on just nendele. Teki suuruseks 165 x 215 cm. Hind 155 eurot.
Lillede ja liblikatega lapitekike. Suurus 125 x 110 cm.  Lapitekk on tihedalt läbi tepitud. Hind 65 eurot


Vahva elevandikarjaga lapitekk! Enam roosamaks minna ei anna, või kui, siis ainult natukene. Õnneks armastavad roosat värvi suurem osa maa peal elevatest väikestest tüdrukutest. Mõõtudeks 155 x 120 cm. Seekord on tekike kohe eriliselt kauni lillelise tepinguga. Hind 70 eurot.


Müüa rahulikes beežides toonides, valgete pitsist roosidega ning romantilise hingega lapitekk. Sobib suurepäraselt nii moodsalt skandinaavialikku kui kaunilt klassikalisse magamistuppa. Sobib kinkimiseks nii pulmadeks, juubeliteks kui tänuks kallile töökaaslasele. Ennekõike on lapitekk suurepärane kingitus iseenesele. Teki suurus 230 x 230 cm, hind 220 eurot. 


Karumõmmi ja laululindudega printsessiroosa lapitekk otsib head kodu! Tekike on suuruses 150 x 120 cm, puuvillasest kangast, sees mahuline vatiin. Tekike on tihedalt ning kaunilt läbi tepitud ja voodikatteks ehk päevatekiks lausa ideaalne. Hind 85 eurot. 


Kaelkirjak otsib sõpra!!! Kaelkirjakupoiss (või siis tüdruk) on lapiteikese kujul. Suuruseks 90 x 80 cm. Selline suurus sobib suurepäraselt vankri või hällitekikeseks. Õmmeldud on ta puuvillasest kangast. Sees mahuline polüestervatiin. Hind 48 eurot. 


Müüa väike sinivereline koerake. Koer ei pissi voodisse, ei haugu ega hammusta. On soe, pehme mõnus ja puuvillane. Sobib suurepäraselt beebi esimeseks sõbraks ning lemmikloomaks. NB! Vanaemad, sõbrannad, töökaaslased... : ükski emme ei pahanda kui katsikukingitusena selline kutsikas tuuakse. Lapiteki suurus 90 x 80 cm, hind 48 eurot.


Ei ole midagi kaunimat sügisesest metsast, kus rohelise sekka hakkab ka oranžikamaid-punakamaid toone ilmuma. Kui puud raagus ja kõik toonid kadunud, sobib metsapuhkuseks ka pehme ja soe mängutekk. Tekikesel on liigutatavad ja näpitavad aplikatsioonid. Seene all on väike salatasku päkapikkudele. Sobib kasutamiseks nii mängutekina põrandale kui sooja beebitekina. Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest. Sees mahuline, paks ja soe polüestervatiin. Tekikese suuruseks 120 x 120 cm. Hinnaks 88 eurot.


Kodu otsib merehõnguline mängutekk. Tekikese suuruseks 120 x 120 cm ning sees on pehme ja soe mahuline vatiin. Lapitekk sobib ka paksuks ning pehmeks beebitekiks. Õmmeldud on ta puuvillasest, eelnevalt läbi pestud kangast Aplikatsioonid on liigutatavad-näpitavad: sinikajaka tiivad lehvivad, kuldkala saba lööb lupsu, laev on tegelikult väike tasku, kuhu asju peita ja karu on kõige ehtsam merekaru.  Mängutekk on suurepärane katsikukingitus ning väga sobilik firmakingituseks töötajate pisibeebidele.  Tekikese hinnaks 88 eurot.


Kuidas on võimalik, et ka Antarktikas oleks soe ja mõnus? Aga palun! Lahendus on siin: lapiteki Antarktika koos kolme pingviinikesega. Pealegi kukkus lapitekk nii sini-must-valge ja eestilik välja, et pingviinid sobiks suisa vapile lõvide asemele. Tekikese suuruseks on 165 x 115 cm ning on ta tihedalt läbi tepitud, puuvillasest kangast ja sees mahuline polüestervatiin. Voodikatteks ideaalne! Hind 95 eurot.


Ülinunnu ja romantiline öökullitekike on maailma sündinud. Kes soovib omale? Lapitekk on õmmeldud puuvillasest kangast, sees mahuline polüestervatiin. Suuruseks 130 x 105 cm. Hinnaks 72 eurot.
Hehei öökullifännid nii siit kui sealtpoolt merd! Müüa uduhall ja imearmas öökullitekike natuke suurematele põnnidele. Lapiteki õmblesin puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin. Teki mõõdud 200 x 140 cm, hind 110 eurot.Väike kassike otsib kodu!  Sobib ta suurepäraselt beebi esimeseks lemmikloomaks. Kassipoeg on pehme, armas, roosa, puuvillane ja allergiavaba. Kassitekikese suuruseks 90 x 80 cm, sees mahuline vatiin ning hind 48 eurot.


Müüa väga südamlik ja kargelt sinistes toonides lapitekike. Sobib suurepäraselt katsikukingituseks poissbeebile. Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest, suuruseks 105 x 105 cm. Hinnaks 69 eurot


Müüa lapitekk kalameestele suuruses 130 x 170 Sellest lapitekijärvest saab püüda kuldkalasid ja punast kala (ilmselt lõhet) Kuldkala kättesaamisel soovitan talle oma kolm soovi sosistada ning kala tagasi tekile lubada. Tõeliselt uhke kingitus kalamehegeeniga pisipoisile! Lapitekk on puuvillasest kangast. Sees polüestervatiin. Hinnasoov 85 eurot.


Kosmosest inspiteeritud lapitekk! Tekikese suuruseks on 180 x 140 cm ning sobib suurepäraselt üheinimese voodile päevatekiks. Sees polüestervatiin ning lapitekk on tihedalt läbi tepitud. Hinnaks 168 eurot. 

Kodu otsib kohe eriliselt särtsakas mängu- ehk tegelustekk. Õmmeldud on ta puuvillastest kangastest, sees paks ja soe mahuline vatiin. Peale pehmuse pakub tekike beebile ka avastamisrõõmu: lepatriinu tiibade all on väikesed taskud, liblika tiivad krõbisevad, linnu saba ja tiibad lehvivad. Põrandateki mõõdud on 130 x 130 cm ja hinnasoov 95 eurot.


Müüa natuke suuremat kasvu roosa-hallikirja öökullitekike. Lapiteki õmblesin puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin. Mõõdud 200 x 140 cm. Hind 99 eurot.