17. märts 2014

Õmblusmamsli suvekollektsioon 2014. Lõbus kantriseelik

Kui küsida, mis ametimeheks sooviksin suureks (suureks vaimult, mitte kehalt) saades hakata, siis vastus Nr... mitu oleks lasteriiete disainer. Spetsialiteediks riided pisikestele tüdrukutele. Ma ei ole selline "oi, kui nunnu-nännu, peast roosa", aga sitsid-satsid, pitsid-patsid on tõesti armsad. Vähemalt annavad nad rõivakunstis üsna suure mängumaa. Saaksin ilmselt ka pisikeste poiste riietega hakkama, aga selleks tuleks mul leida mõni pisike poiss, keda pikemalt põrnitseda ning proovida samastuda mehelikuma hingeeluga. Mis teha, kui mõnele on saatuse poolt ainult tüdrukuid antud.

Arvata võiks, et lapiseelik jääb ikka lapiseelikuks. Laod lapid ritta ja ongi seelik valmis, kuid siingi on oma mängumaa. Lihtne lapiseelik võib olla romantiline, klassikaline, ülemeelik, argipäevasem, pidulikuma moega. Või nagu see- lapiseelik Õmblusmamsli moodi, milles on talutüdrukulikku ehk kantrilikku hõngu.


Nonii, nüüd kappab mu pisike modell kohe kaadrist välja aga seelik on puuvillasest särgikangast. Seelikul on kaks kommitaskut, veniv kumm, puuvillasest õhukesest sitsist alusseelik ning sobib suurusele kuni 122. Minu tütrekese pikkus on 108. Peale selle on täpselt sellist seelikut maailmas ainult üks. Pistsin ma seeliku oma "müügiks" lehele- aga nüüd modelli püüdma!


3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Väga ilus! Nii hästi kokku sobitatud erinevad ruudulised. Väga tubli!
Jõudu soovides, Karin

Kadri Kivistik ütles ...

Su modell on ikka väga äge! Ja seelik muidugi ka ;) PS. Kui poissi uurida tahad, siis võid meile tulla autode ja dinosaurustega mängima! :D Mul oleks kohe väga hea meel!

Anonüümne ütles ...

Vahva seelik! Seda nähes tuli ka kohe tahtmine mõned lapiseelikud teha, pealegi mul ju kastitäis ruudulisi materjale ootamas, et neist midagi toredat saaks.
Uusi ideid ja ilusat kevadet soovides Küllike