8. aug 2014

Voldin, voldin, voldin...

Lubage tutvustada, minu uus mänguasi. See kaadervärk on õmblusmasina voltimistald ja ta isegi voldib, kui asja käppa saada. Loomulikult vajab asja käppa saamine  mõningast harjutamist.


Pärast seda, kui olin paar valget voodilina harjutamise eesmärgil lõhki käristanud ning uuesti kokku voltinud tekkis tahtmine millegi rõõmsama peal harjutada. Nojah, see ei ole mitte esimene kord, kui ma oma proovilapid selga ajan.


Seelik ei ole midagi originaalset, selline lihtne säästuvariant. Originaalsema asja jaoks nappis lillelist kangatükki ja aega. Vähemalt klapib seelik väga hästi jalgrattaga kokku.
Tööjõudlusega on antud hetkel tõesti pisut nirusti. Seoses minu tütrekese viibimisega kodusel reziimil olen ma piiratud töövõimega isik. Minu töövõimet aitab parandada vaid reform nimega sügis. 

1 kommentaar:

Kadri Kivistik ütles ...

Sa oleks pidanud seda lillelist pruuni lillelisega sobitama :) Sama muster kui mu silm ei peta (see pruun, mida me Statoili juures pooleks jagasime). Kas värv just klappinud oleks, jääb alati küsimuseks. Igal juhul seelik on päris äge! Ei ole nii niru midagi, kui mulle jutustasid. Liikluses märkamatuks sa küll sedasi roosa-lillakirjuna ei tohiks jääda :)