27. jaan 2015

Juulikuu Lapitekk

Selle suvise moega lapitekikese idee vormus lõplikult, kui ma ühel "kaunil" jaanuariõhtal oma tagapalgeile prantsatasin. Nii üüratumalt libe oli. Vat siis oli küll tunne, et kõik, enam ei taha. Õigemini tahan päikest, soojust, rannailma, õitsvaid lilli. Paraku ei paistnud mitte kusagilt lõket ning selle ümber kahteteist kuud istumas, et siis Juulile oma tagasihoidlik palve esitada. Tagantpoolt lõi küll sädemeid, kuid lõket ei olnud ning juulikuu lapitekk oli kõik, mida teha suutsin.Tore vähemalt, et idee paika põrutas!

lapitöö
Tekike ise on tehtud palkmaja tehnikas ning teki peale tuleb kokku 1,5 karikakart. Nüüd võib kohe vaadata, kas armastab või ei armasta. Lapiteki suuruseks on 137x180.

palkmaja tehnika

Lõpuks väike emotsioonipilt. Minu arvates sobib see lapitekk suurepäraselt kusagile Kreeka väikesesse sadamalinna, vana oliivipuu all asuvale lamanistoolile. Laine laksub, päike sirab, kusagilt kostuvad sirtakihelid, rododendronid lõhnavad hurmavalt, soe tuuleke teeb pai. No hästi, kui lapitekk ei sobi, siis vähemalt mina sobiksin sellisesse idülli rohkem kui hästi.

laste lapitekk

2 kommentaari:

Meeli ütles ...

Väga ilus töö! Nõustun selle teki asukoha pakkumisega. Sina aga jää ikka siia, seal mere ääres oleksid liiga lõõgastunud ning me ei saakski enam su kaunitare nautida :)

Kadri Kivistik ütles ...

Ma tahaks ka sinna. Mitte küll Kreekasse aga Lõuna-Hispaaniasse läheks kohemaid. Teki võtaks ka kaasa :P See on lihtsalt nii mõnus sillerdav suvi seal teki peal, et teeb tuju heaks kohe.