18. jaan 2015

Westernpluus

Juba sügisest saati olen ma härdalt soovi avaldanud, et keegi võiks mulle uue pluusi õmmelda. Ma saan aru, et oleks siis ballikleiti nõutud, aga täitsa tavalist pluusi. Sellist sooja ja mugavat. Aga juhtus nii, et keegi ei õmmelnud mulle pluusi. Ei kavatsenudki. Keegi põrutas hoopis palmi alla puhkama ja tuleb tagasi ei tea millal kui üldse.  Ja mis mul üle jäi. Kui keegi ei tee, tuleb ikka ise teha.


Ruuduline flanellilaadne riie on minu isikliku kangaagendi Kadri kingitus. Suurimad tänud! Tal on loomulik anne igalt poolt imelisi kangatükke välja võluda no ja see on ju tõeline leid. Väga võimalik, et leid on pärit nõukaajast. Mina isiklikult sattusin vasikavaimustusse. Täpselt selline kantriwestern pluusiriie, nagu vaja. Kuna kangast oli pisut vähevõitu, ( õigemini oli ta kitsavõitu) läks käiku õhemast teksasest ebamäärase lõikega lastekleit.  Mind võidakse hulluks pidada, aga ei ole midagi nauditavamat olukorrast, kui kangast välja ei tule. Just sedaviisi, ei tea millest midagi kombineerides on sündinud minu kõige lemmikumad õmmeldised.

Westernpluus kulub antud kliimas marjaks ära. Vajab ju tänaval püsti jääminegi rodeoässa osavust või siis leviteerimisoskust. Mind ei ole (veel) kipsi pandud, aga räägitakse, et see olevat viimasel nädalal moodi tulnud. 
Lõige pärit burda 10/2012 aga nagu ikka, vajas seljaosa pisut kohendamist. Kummaline, kas minul on midagi viga või tehaksegi burda lõiked pulkselgsetele?

2 kommentaari:

ojake ütles ...

Armas pluuse, ilus kangas ja paistab, et hea töökvaliteet.

Kadri Kivistik ütles ...

Kui minu kingitud kangast tulevad sellised iludused, siis mul on suurim rõõm olla see varustaja :) Ja ma veel mõtlesin, et ehk pidžaama püksteks sobib... Pluus on ju PALJU ägedam kui mingid püksid! Sellist nähes hakkaks kasvõi ise westerni tüüpi särke kandma :)