22. veebr 2015

Lapitekike "Lilled... heinamaa... päikesepaiste"

Sinna juurde veel kirjud liblikad. Ja rõõmsalt siputav tita lapitekil. Arvatavasti hakkab kõik see, lapiteki uues kodus, täpselt niiviisi olema.

quilting, patchwork
Tellija sooviks oli rohelistes toonides pehme põrandatekk. Kui on roheline ja lilleline, ei ole ju mingi ime, et tekile ka kirjud liblikad lendavad. Lapiteki suuruseks on 120x120

application
Siiras rõõm, et Eestimaale veel lapsi sünnib. Tuleb ju igast torust, et sündimus väheneb kohutava kiirusega ja varsti on siin vaid vanurid alles. Ettevõtjatele soovitatakse aegsasti mõtelda, kuidas teenindada üha vananevat elanikkonda. Oh õudu! Mida hakkaks vaene Õmblusmamsel siis peale? Orjenteeruks ümber sotsiaaltööliseks ja hakkaks vanuritele poest lastevorsti tooma? Mida veel võiks üks vanur vajada. Vahest jopeluku vahetamist või seeliku laiemaks tegemist. Igal juhul tundub Õmblusmamsli värviline mõttelaad prognoositavas tulevikus võõras olevat ja juba sõna "vanur" kõlab hallilt, igavalt ja torisevalt. EI!Ma keeldun elamast sellises maailmas. Seni, kuni siia maanurka veel lapsed sünnivad ja päikeselise hingega inimesi elab, jätkab Õmblusmamsel oma värvidemängu lapitekkidel. Ja tunneb rõõmu päikeseinimestest oma elus.

lapitöö


Kommentaare ei ole: