25. veebr 2015

Sall, mis teeb au igale jänesele

Tavaliselt on ju igal õmblustööl oma lugu. Loota asjad jõuavad siia aasiamaadest ning suurte kogustena. Selle porgandisalli lugu algas hambast. On meil selline jonnakas piimahammas, mis mitte kuidagi ei taha ära tulla. Ripub teine suure kanguse abil poolviltu suus ja annab lapsele kergelt jänesliku ilme.

Aga jänes ilma porgandita ei ole ju mingi õige jänes. Olgu siis porgandid kasvõi salli kujul. Igatahes minule tundub, et porgandisalli annab kasutada mitte ainult lihavõttepühade ajal mune peitvat jänest mängides. Nii tobe see ei ole, või kuidas?
Porgandisall võtab osa Õmblusmamsli seinakapist trikotaazijäätmete hävitamise  projektist. Jäätmeid on kindlalt vaja veidi vähemaks saada, sest mehe arvates peaksid seinakapis olema seljariided. (Jube imelik, eksole!) Selliseid killukesi, millest muidu midagi suurt ja võimast välja ei tule, on mul umbes seitsme salli jagu.
Eks seda ole näha, mida hakata peale seitsme salliga. Või mis veel hullem, mida hakata peale 27 salliideega, üks totakam kui teine. Tuleb vist mingi osa oma elust veeta salle õmmeldes, sest ega muidu ideed rahu anna.


3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

No nii, mina kui kõige sööja ütlen,et "Äge". Aga Kas Sa julged ka mõne taimetoitlase (tänapäeval vist Vegan) arvamust küsida?
*On see toiduga mängimine?
*...hea liikuv reklaam?
*... porgandi õiguste rikkumine?
Imetlen ja kadestan! Edu ja kõike muud head!

Kadri Kivistik ütles ...

No nii lahe porgand oli sul mõttes! Sel korral me isegi mõtlesime sarnaselt, sest kohe kui sa porgandsallist rääkisid, tuli mul sarnane nägemus asjast. Jõudu sulle! :)

Lemmi ütles ...

Väga vahva sall ja ilmselt ühele jänesele jagub seda ainult üheks kandmiseks.

Päikest!