21. märts 2015

Kaelkirjakupoja lapitekk

Tegemist on täiesti tavalise lapilise lapitekiga. Nagu lapitekid ikka. Sooviti kaelkirjakuga ja mitte väga kirjut. Kaelkirjakuga ei ole probleemi. Kirjak on ehk äratuntav. Mitte väga kirjuga pean ma mõnikord pingutama. Tavaliselt kipuvad Õmblusmamsli lapitekid ikka värvimöll ja olema. Aga ausalt, ma suudan end ka kokku võtta. See lapitekk vast ei tulnud väga kirju? Kui, siis ainult natukene.

lapitöö, quilting
Lapitekk on suuruses 150x120, puuvillane, tihetepitud. Ja rohkem ei oskagi midagi lisada. Viimasel ajal on mind tabanud kirjatööde alane vaimuvaesus. Hing ihkab päikest, välja, vainule ning tuleks Samuel Vesipruuli kombel nentida: "No mitte ei tule vaimu peale"

aplikatsioon, lapitöö, lapitehnika

6 kommentaari:

Kadri Kivistik ütles ...

Ära muretse - küll varsti päike sul keelepaelad jälle valla päästab! :P Tekk on nii lahe - roheline kaelkirjak ikka üle kõige! Ma sain äratundmisrõõmu ka mitme kanga näol. Paar su kasutatud kangast istub mul kapis ja alles ootab oma aega...

Neljandik ütles ...

Väga ilus tekk on ja üldse mitte kirju. Mitte et mul kirju vastu midagi oleks, kui lapitöö ei ole kirju, siis mis lapitöö ta on?

Ilme Aim ütles ...

Mulle väga meeldib

Mailis ütles ...

Lihtne ja armas. Ma ei julge kõvasti öelda, aga natuke kirju on okka :-) Isegi kaelkirjak on mitme värviga, ei ole niisama lihtsalt pruun või kollane :-)

ojake ütles ...

Mulle meeldib! Ilus tekk ja armas kaelkirjak.

Lemmi ütles ...

Minu arust ka väga armas tekk ja see on väga maitsekalt kirju kaelkirjak. Varakevadel peab ikka värvi olema.

Päikest!