21. apr 2015

Purjekatekk nr. 3

Ei saa väita, et just selline vaade minu õmblustoa aknast avaneb, aga palju puudu ka ei jää. Nagu laulis omal ajal Lauri Saatpalu: "Hea materiaalne väljavaade otse merelahele" Väljavaade on tõesti hea, suisa  miljonivaade. Materiaalsusega võiks asjad pisut paremad olla, aga mõned õnnelikud asjaolud ei lase lootusel ka täielikult kustuda. Purjekatekk nr. 3 on tehtud purjekatekk nr. 1 asemele, mis mul Etsy poest ära osteti ning USA-sse rändas. Juhhei!
Raudne turundusloogika ütleb, et kui punased purjed pisikestele poistele meeldivad, tuleb neid teha. Eks ma juba nuputa, milline võiks olla merimehetekk nr. 4, või koguni nr. 5. Oojah!

Pärnu regatt
Veel kord oojah, sest mõnikord tundub, et edukalt Etsys müümiseks tuleks olla born in the USA, või olla alustanud kümme aastat tagasi. See paistab sama keeruline, kui kukerpallitades läbi nõelasilma ronimine, aga ühe tubli ja usina Õmblusmamsli jaoks ei ole selline fookus ju ilmvõimatu. Selle aasta olengi ma kuulutanud Etsy poe aastaks. (Kes ei tea, mis on Etsy pood, siis minu blogis on paremal pool vastavasisuline bänner)

lapitekk
Lapitekk ise on puuvillane, polyestervatiiniga, tihedalt kinni tepitud. Suuruseks135x174. Tagataustaks on imeilus helesinine linane kangas.


3 kommentaari:

Kadri Kivistik ütles ...

Aga 9 aasta pärast täiesti piisab, et alustasid 2014 :) Kindlasti müükide arvu number on suurem kui kaks ja poodi kaupa lisades ostetakse see kiirelt ka ära. Vahepeal käid ja õpetad noortele lapitehnikat ja käid ikka meie kokkusaamistel :) Läbi nõelasilma kukerpallitama ei pea üldse (kuigi ma tahaks seda ikka väga näha, kuid 9 aasta pärast tuleb vist luup abiks võtta...) Ahjaa - mulle meeldivad need punased purjed ka väga. Tõenäoliselt sama palju kui eelmised. Nüüd palun ühed punased autod, vormelid, raketid ja lennukid kaaa! ;)

Neljandik ütles ...

Minu arust on seal Etsy poes nii ilusad asjad, et kauaks need sinna küll jääda ei saa.

kasitookaja ütles ...

Tore tekk :) Olen kindel, et leiab endale omaniku. Teisiti pole mõeldavgi :)