5. apr 2015

Roosipadi

Padjakene "Kõik roosid ma kingiksin sulle"- Seekord küll üksainus roosiõis. Kõiki ei jaksanud teha.
Nagu näha, olen ma jälle võtnud nõuks elu nautida ning oma lemmikmänguga tegeleda. Tänapäeval on ju nii palju võimalusi mängimiseks. Kes mängib arvutis, kes kasiinos, mõni mängib sootuks oma eluga. Õmblusmamslil on tuntavalt tervislikumad mängud. Ma armastan mängida kangastega ning antud hetkel on kangalillekasvatus üks lemmikuid. Kas säärane lillekasvatus ka midagi sisse toob, eks näe. Vähemalt ei ole ta midagi välja viinud. Oli suur rõõm oma õmblustööstuse jääke ära kasutada.

art quilting pillow,

Kui nüüd kalendrisse vaadata, oleksid moes hoopis teistsugused lilled, kirjud munad, kollased tibukesed ning nunnud jänkud. Punane roos sobib paremal juhul valentinipäeva. Mis siis ikka. Ütlen et viinamarjad ongi hapud ja Õmblusmamsel ei lähegi moevooludega kaasa. Kevadiste tulpidega padi on küll valmis kuid seoses kevadise lörtsisaju, vihma ning üleüldise hämarusega ei ole mul sellest ühtegi korralikku pilti. Võtan punase roosi pihku ja soovin kauneid ja rõõmsaid ülestõusmispühi!

art quilting rose, appliqued flower

4 kommentaari:

eksitii ütles ...

Väga elegantne. Mulle meeldib ka mõte käsitööst, mis "vähemalt välja ei vii!" Samas nii kvalteetne asi kuuluks eksklusiivsesse sisustuspoodi.

Tiina

kasitookaja ütles ...

See roos on nagu maalitud, nii ilus!

Kadri Kivistik ütles ...

Kas sa kasutasid roosi õielehtede puhul sametit? Piltidelt paistab, nagu oleks päris päris kergelt sametised õielehed kinni õmmeldud (no nendel kõige kallimatel suurte õitega roosidel on sellised sametised õielehed). Täiesti fantastiline roos!

Õmblusmamsel ütles ...

Ei ole samet, Kadri. On lapse püksid, tädi hommikumantel ja mingisugune pluus. Seega, kõik, mis näppu puutus.