23. mai 2015

Tsirkus alati jääb!

Selle klounipadja tegemiseks on väga argised põhjused. Esiteks sattus mulle pihku kuhi punaseid kangajuppe. Teiseks jõudsin ma lähima nädala jooksul oma sada korda mõtelda, et paganama tsirkus. Kolmandaks on mul plaanis kunagi oma Etsy poodi 50 toodet täis saada. Ei mingeid tähtaegasid, sest kui Õmblusmamsel plaanitseb siis vanajumal hirnub naerda. Endale õmblemise nädal tõestas seda fakti kujukalt. Mainitud nädala jooksul valmis vaid see padi. Ei ole katsetanud, kuid tõenäoliselt õnnestuks patja kasutada ka baretina. Sellisel juhul ei olegi ma sajaprotsendiliselt läbi kukkunud. Suure hurraaga alanud nädal algaski ebaõnnestunud kleidiga. Kokku traageldades selgus, et kangas on täiesti vale ja ma näeks kleidis välja kui mootorratturhiir. Lõppes ta aga selle neiukese tuulerõugetega. Jah, nõndaviisi, pisut enne lasteaia lõpupidu. Mõni ime, et siin produktiivsusega eriti hiilata ei saa, kui tubasel reziimil olev rüblik pidevalt kopsu üle maksa viib. Pilti on asjatundjate poolt tugevalt töödeldud ning rohekas nahatoon on asendatud loomulikumaga.

patchwork pillow
Kui minu lapsuke patja nägi, oli ta otsekohe valmis seda vildikatega pisut tuunima. (Kohe lähen kontrollin, et ta seda juba teinud ei ole. Ei, tänu taevale, kõik on veel korras. ) Aga miks ka mitte. Tegemist on ju lastetoapadjaga ning kui lapsel on tahtmist ja kindlat kätt kloun kangavildikatega kirjuks võõbata, siis miks ka mitte. Eesti esimene värvimispadi.

patchwork pillow,
Veidi tehnilisest poolest: padja suurus on 50x50. Esipaneel on tepitud vatiinile ja muidu on padi nagu padi ikka.Kommentaare ei ole: