11. dets 2015

Kalapõll kalamehele

Einoh, kalamees ei peagi olema. Peaasi, et kala ära roogiks ja valmis küpsetaks. Paraku seda imet, et minu mees korraga Vladislav Koržetsiks muteeruks ei juhtu ja kalast jään ma ilma nagu peni pehmest leivast. (Kui just ise ei tee). Sellepärast on see mehelik kalapõll mõeldud mõnd teist meest kaunistama. Hehei, naised, kes te oma mehele veidi ummamuudu jõulukingitust otsite! Minu oma mees saab praemunaga põlle. Vat selle geniaalse roaga saab ta suurepäraselt hakkama.
Põll ise on linase ja sünteetikasegusest veidi koredamast kangast ning harju keskmist kasvu meesterahvale täitsa paras. Kuna minu lähiümbruses lähimal aja jooksul sedakasvu mehi ei ole viibinud, on põll ilma modellita. Jajaa, tean, et modelliga pilt on alati kobedam.

patchwork apron
Veidi reklaami!!!  Põll ootab oma tulevast kandjat pühapäeval. 13.detsembril Pärnu Keskuses Vabakooli jõululaadal. Sellepärast need päkapikusussidki pildile trügisid. Nendega saab näiteks väga lahedalt kuuske kaunistaga. Tundes Pärnu Vabakooli, tuleb sellest üks vahva kogupereüritus, mille toimumisse ka Õmblusmamsel oma tillukese panuse andis. Esimese klassi lapsed (koos minu pisikesega) annavad supersuure panuse ja esinevad jõulunäidendiga. Olete oodatud!

patchwork apron

Kommentaare ei ole: