7. dets 2015

Lapitekk Uhuu

Sedakorda pontsaka öökullitüdrukuga lapitekk. Suuruseks 120x150. Tihetepitud ja äraütlemata kirju, nagu alati. Selle lapitekiga sain ma omal suurelt tütrelt ääretult kena komplimendi. Kompliment kõlas umbes nii:" Ma ise ei paneks mitte kunagi selliseid kangaid kokku, aga sinu lapitekkidesse sobivad need väga hästi."

owl quilt, pink quilt for girls, kids patchwork blanket

Öökulle on loomulikult päris palju tehtud. Minev kaup, nagu öeldakse kuid minu jaoks tükimaad etem kui Halloo Kitid või muud kultuslogod. Enda lohutuseks võin ütelda, et võtsin paberi, pliiatsi ja joonistasin öökulli täitsa ise.

owl quilt

Seletan siis "uhuu" ka ära. Leppisime tellijaga kokku, et lapitekile tuleb öökull kes ütleb "uhuu". Hästi, öökull, pole probleemi! Aga UHUU? Ma olen sõnapidaja mamsel. Kui on uhuu lubatud, siis peab see ka sündima. Siis tuli mulle kuri kunstiõpetaja meelde, kes mitte mingil juhul ei lubanud pildikestele jutumulle teha. Jäigi üle "uhuu" oksale tikkida. Pärast uhuutamist ei ole enam mingi mure näiteks Lenini kogutud teosed tekile aplitseerida.


5 kommentaari:

Kadri Kivistik ütles ...

Sinu kangaste kokkusobitamise oskust tuleb kadestada! See tekk jätab nii ägeda mulje - tugev ja samas täitsa naiselikult õrn, armas ja tasakaalukas. Mulle üliväga meeldib :P

Anonüümne ütles ...

väga ilus

Malle ütles ...

Väga ilus öökullitekk! Värvid meeldivad ja kõik üleni!

Ilme Aim ütles ...

Ilus tekk tõesti,,ma pean ka ühe enne jõule valmis saama-pisipoisile!

Anonüümne ütles ...

Tõesti ilus tekk. Mulle väga meeldib.
Meeli