19. apr 2016

Päris poistekas lapitekk

Minul nelja tütre emana on üsna keeruline hoomata, kuidas poisid mõtlevad. Aga ma püüdsin, tõesti püüdsin. Mõningast tagasisidet kuuldes tundub, et sain mehelikule maailmale isegi pihta ja näikse, et nii suured kui väikesed poisid (olenemata vanusest) mõtlevad küllaltki palju ratastega liikurvahenditest.

boys quilt, kids patchwork quilt

See lapitekk siin on kaks ühes. Nagu vanas heas šampoonireklaamis. Annab kasutada nii lapitekina kui mänguautodega põristamise kohana.
Nagu näha, leidsin minagi oma majapidamisest mõned autod. Palju neid ei ole ja erilist kasutust tütrekese poolt ei leia. Sellepärast julgesin isegi lapiteki nimetada päris poistekaks. Olgu nende sookvootide ja tont teab millega kuidas on, aga minu arvates jäävad poisid poisteks ja tüdrukud tüdrukuteks. Ostsin kord minagi, tollal veel pisitütrele, konstruktori moodi kraanaauto. Suures lootuses, et laps oma tehnilist taipu kruvikeeraja ja mutrivõtmega aretab. Aga ei miskit. Tütar pistis kraanaauto nokkapidi supi sisse ja hakkas autot söötma. Nõnda palju meil tehnilisest taibust. Küllap siis mõnes poisteperes autopõrinatki palju enam.

lapitehnika, boys quilt, kids patchwork quilt
Väike vaade ka lapiteki tagumisele poolele. Tekike ise on mõõtudelt 120 x 168 cm ning valmistet puuvillastest kangastest. Sees polüestervatiin.


3 kommentaari:

Ilme Aim ütles ...

Tore tekk

Kaire Kollom-Vahtra ütles ...

Lahe tekk!

Kadri Kivistik ütles ...

Kui ma oma väiksele poisile tekki õmmelda ei jõua, siis tean, kelle poole pöörduda :P See tekk on väge äge ja poisilik! Täitsa mõnus!