22. juuli 2016

Tuhande tänu padjakesed

OÜ Õmblusmamsel turundus- ja reklaamiosakond teeb kõike muud, kui turundab ja reklaamib. Ta viilib, tšillib, hängib, mängib mäkra ja teeb tont teab mida. Ainult mitte seda, milleks ta kutsutud ning säetud on. Ainus, kes siin veel midagi teeb, on õmbleja. Töölisklass peab oma leiva ju kuidagi välja teenima. Vat need tänupadjakesed õpetajale oleksid pidanud kõigis sotsmeedia kanalites olema umbestäpselt maikuus, sel hetkel, kui nad valmis said ning kuulutama: Hei lõpetajad! Teilt kingitusi ootavad õpetajad! Või midagi sarnast. Aga mis nüüd? Ei ole nagu kuulnud, et õpetajaid kooli alguse puhul kuidagiviisi meeles peetaks. Ainult nii, et: Õumaigaad, jälle kooli!

dekoratiivpadi, lapipadi

Eks tihtipeale jõuabki õpetajate suur töö ja hool pisut hiljem kohale. Siis, kui kooliaeg juba läbi. Ja maa soola nime väärt koolmeister on kui issanda õnnistus. Siinkohal tänan kõiki õpetajaid, kes on minule oma teadmisi jaganud. Ning oma lapsi-kullakesi. Nemad on olnud kõige paremad õpetajad.  Ja oma marulahedaid sõbrantse. Ja seda, et mul on üleüldse võimalus siin maa peal olla, toimetada ning luua. Mõnikord on ikka väga tore kiita ja tänada.

lapitehnika, dekoratiivpadi

Peale selle kiidan OÜ Õmblusmamsli ainsa õmbleja suurepärast (õmblus)masinkirjutamise oskust. Ja küllap ka turundusosakonnast pikapeale asja saab.

1 kommentaar:

Esta ütles ...

Ilus ja maitsekas :) Aga kui peaksid mõnele eesti keele õpetajale tegema, soovitan sekelduste vältimiseks aitähi järele koma panna :)