30. aug 2016

Roosavõitu ja elevandikarjaga lapitekk

Roosavõitu on täpselt õige sõna, sest seekord võitis roosa kohe suurelt. Siinkohal tegemist niisama tehtud lapitekiga. (Loe, müügiks kas Etsysse või omadele) Niisama on mõnikord päris tore midagi teha. Tuleb täpselt selline, nagu tuleb ja ükski tähtaeg ei kummita. Ole nii laisk, kui tahad. Ei, väga laisk olla ei saaks, sest olen pähe võtnud, et ühtkit päeva ilma nõelapisteta.
Nonii: Lapiteki mõõdud: 155 x 120
puuvillastest kangastest, sees polüestervatiin.
Tihedalt läbi tepitud. Selle üle olen ma eriti uhke, sest seekord ei tulnud teping mitte tavaline, vaid suisa lilleline.
Niisama armsate elevantidega. Lapitekk tuligi selline, nagu tuli, aga õnneks testgrupile meeldis.

lapitekk lastele, pink patchwork quilt, girls bedding

Tegelikult teen ma lapitekiga ka pisikest eksperimenti. See seisneb selles, et kas mõnda aega kehtiv soodsam hind võiks mõjutada inimeste ostukäitumist. Toidu puhul kindlasti, aga lapitekkide...
Prognoositavalt kukub minu eksperiment kolinal läbi mõnel lihtsal põhjusel:
Minu turunduskanaliteks on ainult seesama blogi siin ja Õmblusmamsli facebook. Selleks, et potensiaalne klient mind näeks, peaksin mainitud kanalitesse elama asuma. Kui seisaksin oma lapitekiga kruiisilaeva vastas ja röögiksin, nagu torust tuleb, "Sweet quilt, price only sixty euros" siis ehk teekski mõni vanaema rahakotirauad lahti. Vat peaks proovima.
Mitte ühtegi lapitekki ei suuda ma toota nii odavalt, et Eesti keskmine peost-suhu elav inimene seda osta suudaks. Tema mõtleb vorstile, mitte lapitekile. Tean omast käest. Seega, kui ma oma tekikesi just vorsti hinnaga jaga...  Paraku peab vist iga ettevõtluskäsitööline leppima, et isegi soodushind on paljudele liiga kallis ja mõningad hinnaküsimised ja tekisoovid selleks jäävadki.
Ostjale, kes suudab juba vorstiteemast väljapoole mõtelda, ei ole minu pisuke allahindlus nii oluline. Tema soovib tihtipeale erilist, täpselt oma mõõtude ja värvivalikuga.  Umbes nii, et paluks sellist lapitekki aga rohelistes toonides, suuruses 200 x 200. Ja vast saab elevandid krokodillidega asendada. Mõnikord jäävadki need niisama lapitekid niisama tootenäidisteks.
Aga eks näis. Igal juhul on elu imeline ja täis üllatusi!Aga roosaga ikka kohe päris lõpuni minnes siis kõige tippu üks väike öökulliga lasteaiapadjakene.

pink owl pillow

Kommentaare ei ole: