1. nov 2016

Piknikutekk ehk rohelust sügisesse

Oo, mis kaunis roheline muru! Kohe kena käesolevas sügises kaeda. Kena muru sellepärast, et tegemist piknikutekiga ning piknik peetud siis, kui veel väljas piknikku pidada sai. No kindlasti leidub isegi sombusevõitu ja sopases sügises sääraseid"hulle", kes end loodusesse einestama sätivad, aga minu kondid kardavad külma ja sel aastaajal õues istuda ei kannata. 


Siin on piltlikult näha Õmblusmamsli uut tüüpi tootefotot. Pildid otse sündmuspaigalt ning toode keset temale mõeldud tegevust. Kraamisime lapsega kodust kõik söödava piknikukorvi ning põrutasime grüünesse pildistama. Hiljem pistsime söödava- selleks oli paar närust kaeraküpsist ning mõni virsik- üksmeelselt nahka. Aga jah, ega ma kliendile mõeldud lapitekke sedaviisi õues lörtsitada julge. Juhtub mõni lind paksema hädaga üle lendama . See tekike siin ei läinud mitte kliendile, vaid minu väga hääle sõbrannale sünnipäevakingituseks. Tema annab piknikuteki katsetuse kindlasti andeks.


Tekike ise on teksapükste ning merehõnguliste kangaste koosmõju ning tegumoelt "võta selga ja mine"stiilis. Alumine pool muruniiskust kannatavast impregneerist.


Nüüd, kui üliäge, pikniku stiilis sünnipäevapidu peetud, võib kinnitada, et kingitus tekitas saajas suurt rõõmu ja külalistes parajat elevust ja uudistamist. Ja ühes asjas olen ma täiesti kindel. Minu hääl sõbrannal ei ole ühtegi rasket tervisehäda, et ta poleks võimeline tsiviliseeritult looduses olema. Kahjuks olen ma suviti näinud üsna palju paduhaigeid inimeseloomi, kelles nende endi tühjaks söödud pakendid tekitavad raskeid nägemishäireid ning taara hullukujulist kontselgsust. Loomulikult ei ole võimalik sellise diagnoosiga oma prügi koristamisele mõeldagi. Vadim Zelandi järgi on sellise käitumise põhjustajaks organismi vallutanud parasiidid. Seega, prügistajatele minu siiras kaastunne ning soovitus ravile pöörduda. Või siis vähemalt hää nõuanna pidada piknikku oma toa põrandal. Minul ja mu tütrekesel,  kes me tihtipeale oleme kaaskodanike laga käinud metsa all koristamas, teeks see suurimat rõõmu.

Kommentaare ei ole: