14. veebr 2017

Idülliline lapitekk

No on ju idülliline. Punase katusega majakesed, varju andev kõrghaljastus, uhke auto hoovi peal ja koerake ringi jooksmas. Kindlasti on maja taga veel pink ja puu ning rõõmus seltskond kogunemas. Et näiteks ühe vahva pisipõnni sünnipäeva tähistada. Majas hele ja valgusküllane lastetuba. Selline pisut sassis ja segamini, nagu lastetoad ikka. Toas voodi, kust on puudu armas ja lastepärane lapitekk. Aga pole probleemi, sest vanaema ja vanaisa on pisipõnnile just sellise lapiteki kinkinud, nagu pildil näha. Kõik on nii rahulik ja samas rõõmus. Tordil särisevad sünnipäevaküünlad ja põõsa otsa seotud õhupallid lehvivad tuules. Kui pisipõnn on kord päris-päris suur, võtab ta lapiteki karbist välja, et selle omakorda oma pisipõnnile anda. See on ju tema vanaisa ja vanaema kingitud ning ühe Eesti tuntud lapitekimeistri tehtud.
Oeh, enne lõunasööki on Õmblusmamsel võimeline unistama vähemalt kümmekonda erinevat, nii võimalikku kui võimatut unistust.

lapitekkide müük, grey tones parghwork quilt

Tegemist ongi niisama tehtud lapitekiga, kes oma pisipõnni ootab. Hallikad toonid peaksid sobima igasuguste tapeetidega, muster nii poisile kui tüdrukule ja stiililt igatmasti elamisse. Ja õnneks ei ole lapitekk nii hall, et suisa haigutama ajab.

lapitekkide teppimine

Ja natuke müügijuttu ka: lapiteki mõõdud 120 x 155, sees mahuline vatiin ning selle ümber puuvillased kangad. Ja muidugi tihetepingud.

patchwork bedding for kids

2 kommentaari:

Neljandik ütles ...

Ilus! Ja lugu oli ka hea :)

HõbeValge ütles ...

Nii vahva tekk ja see on tore, et teki tegija selline unistaja on! Nõnda ju muinasjutulised tekid alguse ja oma loo saavadki. :)