6. märts 2017

Karumõmmiga lapitekid

OÜ Õmblusmamslit on tabanud suur kaotus. Turundaja on talveunne langenud. Jah, justnimelt nüüd, enne kevadet. Või on tegemist avitaminoosi, raskekujulise kevadväsimuse ja täieliku kurnatusega. Igatahes on see karumõmm lapitekil tunduvalt ärksam ja elavam, kui turundaja. Firma disainer disainib innukalt, õmbleja õmbleb nagu segane, müügiks tehtud lapitekkide kuhjad kasvavad, riiulid ägavad toodete raskuse all aga müügiosakond piiksatab vaevaliselt, et homme panen kusagile üles. Selliseid homseid on siin juba mitu nädalat olnud.
Ärinduse mõiste: "Ettevõtlus on iseseisevmajandus- või kutsetegevus, mille eesmärgiks on tulu saamine kauba tootmisest, müümisest või vahendamisest." (Firma omanik irvitab siinkohal irooniliselt sõna "tulu" pääle) Olgu kuidas on, aga vast ei ole OÜ Õmblusmamsel eesmärgiks seadnud lapitekkide tootmise firmaomaniku tulevastele lapselastele, lapse-lapselastele jne.
Sellepärast haarab firmaomanik ise härjal sarvist ja teatab, et need kaks mõmmitekikest on müüa.

Teddy bear quilt, pink patchwork quilt

Sellist tabavat ja rabavat reklaamteksti siit paraku ei tule, nagu...   Kallid vanavanemad! Parim kingitus teie lapselapsele on lapitekk! Või... Sugulased ja sõbrannad! Ei tea, mida katsikukingiks viia? Siin ta on! Nii poistele kui tüdrukutele. Või koguni... Lugupeetud firmaomanikud! Iga lapse sünd on ime. Imelised kingitused teie töötajatele OÜ Õmblusmamslilt.
Firmaomanik, kui asjaoludega kursis olev isik, teatab lihtsalt, et disaineril tuli päris armas mõte ja õmbleja, see tubli tööloom, vuristas valmis kohe kaks lapitekki korraga. Tekikeste suuruseks 122 x 122 cm. Kangad on puuvillased, sees kerge ja õhuline polüestervatiin.
Kui turundaja pisutki liigutada viitsib, siis on sedasinast blogi teinekordki mõtet külastada. :)

teddy bear quilt, blue patchwotk quilt


Kommentaare ei ole: