9. mai 2017

Disain 2-2. Meremehe mängutekk

Targu mainin, et tulevase meremehe mängutekk. Juba olevane meremees vajaks pisut suuremat, kui 127 cm küljepikkust. Inspiratsioon asub otselennul poole kilomeetri kaugusel. Kõigi oma kalade, purjekate ja kajakatega.
Nagu ikka on tekike keskelt pehme ja mõnus. Paksu mahulise vatiiniga ning ääred tihetepitud. Ja otse loomulikult ka veidi näpitavat-liigutatavat elementi. Kala saba, sinikajaka tiivad, paati annab mänguasju peita ja lippu lehvitada.

nautical quilt, floor quilt, baby play quilt

Seekord õmblesin mänguteki taha niiskusthülgava impregneerkanga, et teist ka õues kasutada annaks. Suvi ju tulemas. (Võibolla)


Minu mereteemalistel lapitekkidel on üks kummaline omadus. Nad kipuvad pikapeale rändama minema. See eksemplar kibeles kohe õite kiiresti laia maailma ja maailm on tänu Etsy müügikeskkonnale tõepoolest üsna lai. Ei saa ma lapitekki keelata kui tal on saatuseks kapten Cook`i mängida ja seilata Austraaliat avastama. Oh, mind romantikut! Tegelikult rändab ta ikka karbi sees ja lennupostiga. Kuid tõsi on, et nii kaugele lõunasse ei ole veel ükski Õmblusmamsli lapitekk sattunud ja peale Põhja-Ameerika, Aasia ja Euroopa saan ka Austraalia mandrile risti joonistada. (Kaardile loomulikult)

tegelustekk beebile, baby play mat

1 kommentaar:

Kadri Kivistik ütles ...

No ma ei tea, selles tekis on kohe midagi, mis pilgu kinni naelutab. Nii vahva! Palun veel selliseid naelutavaid tekke!