22. mai 2017

Kodu-mets ja lapitekk

Seekord siis kodune ja metsane, rõõmus ja samas rahulik lapitekike.  Mõlemad, nii kodu kui mets, olid parasjagu suured ja võimsad, et kokku panduna ei mahtunud ühele küljele ära. Ühel pool lapitekki kodutänav koera, kassi ja õunapuudega. Teisel pool seenemets, käbikuningas, taevas tiire tegev suitsupääsuke ja metsajärv kus elab konn-prints. Keskel lilled, liblikad ja heinamaa. Aga miks konn-prints? Kui see väike tüdruk, kes lapiteki omale sai, ta kahekümne aasta päras karbist välja võtab ja konnale musi annab, küllap siis selgub kõik. :)

lapitekkide müük, lapitekk lapsele

Lapiteki suuruseks 150 x 120cm, puuvillastest kangastest ning tihedalt läbi tepitud.

lapitekk lapsele

Minusugusele ei ole ütlus "mine metsa" sugugi solvav. Ma lähen metsa igal aastaajal ja suurima rõõmuga ja olen uhkelt pisut metsapoole Õmblusmamsel. Kurb ainult, et minusuguseid järjest vähemaks jääb. Selgus, et minu Z-põlvkonna esindaja kardab metsas sääski. Tule taevas appi!!!! Siin aitaks ainult väheke metsaravi. 

1 kommentaar:

Unknown ütles ...

Nii vahva! Vaata, et ikka kasutusjuhendi kaasa annad, selle konna suhtes. Muidu äkki pärast käib mingi vana prints tal sabas terve elu. ;) :D