22. aug 2017

Mängutekid ja produktiivsus

Kord vaatas vanim tütar mu kangavarusid ja ütles, et pööningut ei tohiks lasta koristama inimest, kes armastab lugeda. Hehee, hea nali! Aga ega tšuksi loll ole! Ma sain kohe aru, millele ta vihjab. Et minusuguse jaoks tuleks maamunalt kaotada kõik kaltsukad ja muidu kangapoed, ei tohiks mul olla ühtegi kangastega varustavat sõbrannat ja juurdepääs igasugu tekstiilmaterjalile peaks olema igatepidi raskendatud.  Hoidku taevaspööningute eest, kus vedelevad raamatute asemel kangad. :) Asi mu pisikeses kambrikeses on kontrolli alt väljunud. Aga ei! Käin rõõmuga kangapoodides edasi. Kangasõltlastele veel sissepääsukeeldu määrata ei saa. Ja kallid sõbrannad, tooge aga oma puuvillased riidetükid julgelt siia! Ma otsustasin hoopis oma produktiivsust suurendada. Kuidas ma seda teen ei ole esialgu teada ning protsessiga alustanud ei ole. Paar päeva olen veel laisk kui boamadu, aga siis...  tuleb lapitekke kui Vändrast saelaudu ja kangas saab lapitekkideks vähemalt sama kiiresti kui sisse tuleb. Aga tõestuseks, et enne produktiivsuse järsku kasvu on ka miskit tehtud: mõned mängutekikesed.
Õmblusmamsli disain nr. 2. Tüdrukulik tekike mõningaste heliefektidega. Nimelt linnukese saba tiliseb, liblika tiivad krõbisevad, päike koliseb raputades ja kikilipsuga jänes on lihtsalt pehme ja nunnu.

kingitus beebile

Disain nr. 1/1. Selle lapitekiga on kohe eriti pingutatud. Pildikesi on juba mõne paksema beebiraamatu jagu. Aga pingutuseks oli ka põhjust. Tekike läks minu väga hea sõbranna perele.

lapitekkide müük

Disain nr. 1/2. See on siin on kohe näha, poistetekk. Selline sinine ja isegi lapse tähtkuju ning sündimise aasta on väikese vihjena ära märgitud.

mängutekk

Disain 1/2 tütarlastevariant. Seekord sooviti veidi tagasihoidlikumaid ning maalähedasemaid toone.


Disain 3 vajab veel mõningast tehnilist väljatöötamist. Kui ma sellega ühele poole saaks, võiks sellisegi mänguteki julgelt tootmisesse võtta. Mo meelest kukkus päris nunnu välja.

beebitekk, müük

Kogu selle ilu peale kulus ikka kohe päris hea hunnik kangast. Huvitav, miks mu kangavarud siis ikka veel riiulisse ära ei mahu?


Kommentaare ei ole: