23. okt 2017

Lainetav teksakott

Õmblusmamsel on teksalainel, mida hästi näha ka vast valminud lainelisest ja purjekatega teksakotist. Ega sellel pildil koti laineid ja purjekaid suurt näha ole, aga meri oli nii mõnusalt hülgehall.

õmmeldud kott

Teksa on üks tänuväärne materjal. Reeglina on ta puhastverd taaskasutus ning tavaliselt on kõlbmatuid teksapükse igas majapidamises üsna palju. Tegelikult on teksased ajatud, kui muidugi mitte osta ultramoodsaid ning kentsakaid eksemplare vaid eelistada vana head klassikat. Sel juhul ei ole vahet, kas on jalas eile hangitud, või 15 aastat vanad püksad.  Häda selles et pükstest kasvatakse välja. Eriti usinalt teevad seda muidugi lapsed. Mul on terved hunnikud tüdrukute väikseks jäänud teksaseid. Viimasel ajal olen oma pükstest hakanud välja kasvama ka mina. Oh õnnetust! Nüüd on mul juba terve hunnik iseenese pitsitavaid pükse. Mitte, et meeleheiteks mingitki põhjust oleks kuid mõnda aega tagasi olin ma pisut saledam ja noorus ei tule iial tagasi.

denim bag

Suured tänud märsi uuele omanikule Milvile, kelle teksakoti- soov aitas mul hea koguse väärt materjali uuesti ringlusesse saata.


Ja ega ükski kott taskuteta saa. Sisemine tasku on ilma lukuta kuid sedavastu mereteemalisest kangast. 

1 kommentaar:

MO isetegemised ütles ...

Ohoo, nii ilus!! Sinise erinevad varjundid ja valged purjed on tõeliselt realistlikud, nagu kannaks tükikest merd kaasas :)