30. okt 2017

Lapitekk "Ola Brasil"

Isegi keskealisena teen ma paljusid asju elus esimest korda. Näiteks ei ole ma mitte kunagi varem teinud Brasiilia teemalist lapitekki brasiilia perele. Vat selline põnev tellimus jõudis minu juurde. Ja mida teab üks Õmblusmamsel Braiiliast. Ega suurt midagi peale selle, et on väga suur ning värvikirev maa, kõneldakse portugali keelt ja mängitakse jalgpalli. Ja muidugi Rio de Janeiro ja auriku hääl, neiud bikiinides suhkrupea mäel. Ühesõnaga, sellest valikust olid Eestis elava Brasiilia pere katsikukingile kõige sobivamad jalgpall, palmipuu ja värvikirev Brasiilia papagoi.


lapitehnika

Mitte selline Austraalia varblane, kes meil nüüdsest lapse tungival nõudmisel kodus elab. Meite varblase nimi on Vasja. Ta on osutunud pataloogiliseks põgenikuks ja teeb pidevalt häält, nagu oleks suitsuanduri patareid tühjad. (Vaesed naabrid) Kas ma peaksin sellest midagi järeldama loomapoodide kohta?


Ja tänu taevale, brasiillased ilmselt ei oota, et nende lapse lapitekk ülimalt tagasihoidlik välja näeks. Tekike on tehtud beebimõõtudes: 120 x 120

lapitehnika müük

1 kommentaar:

Kadri Kivistik ütles ...

Issand! Kuidas küll on võimalik, et ma seda postitust näinud pole?!! See tekk on maruäge! Ja teite sinine Vasja on on nii lahe :)