27. nov 2017

Halli novembri lustakas mängutekk

Halli novembri kliima koha pealt oleks vist igal normaalsel inimesel pisut irisemist ja ilmselt sellesamusest kliimast tingitud lörisev nina on väheke Õmblusmamsli ajusid pehmendanud ja kirjutamisvõimet vähendanud. Seepärast oskan ma antud tekikese kohta kosta ainult: värvuselt hall mõningate säravate laikudega, olemuselt mängu ehk põrandatekk beebidele, disain 3-2 õmblusmamsellike aplikatsioonidega, suurus 125 x 125 cm, puuvillane koos mahulise vatiiniga. Otsib kodu!!!


Küll aga on mul välja pakkuda suisa suurepärane köharohu retsept. Valage tassi tõmbama paras ports põdrasambla leotist ja pelgalt mõte sellest seenemetsade järgi lõhnavast pisut vihast vedelikust võtab ära igasuguse tahtmise köhida. Proovisin ja toimib suurepäraselt. Teine retsept on veel: võtke üks osa punast ja teine osa valget kärbseseent ja te ei köhi enam mitte kunagi. Tunnistan, et selline ravim on isegi minusuguse loodusravi austaja jaoks liialt ekstreemne. Ei ole katsetanud.


Eks see lapitekk ole ka välimuselt pisut nagu põdrasammal: selline õrn ja pisut pitsiline, mõned kuldsed lehekesed sisse pikitud.


Kommentaare ei ole: