13. nov 2017

Rohelise heinamaa mängutekk. Disain 3-1

Kui Õmblusmamsel oma üüratute kangakottidega päälinna odavmüügilt naases avastas ta, et kõik on täis. Ei leidu enam mitte ühtegi pilu, pragu ega õõnsust, kuhu mahuksid need 25 meetrit kangast. Laiaks löödud raha ei julge kokku arvatagi. Oh taevas! Ups, i did it again! Pisut depressiivsemad inimesed suunduksid juba ravile. Huvitav, kas Wismaris kangahoolikutega ka tegeletakse? Aga ei, kümned tonnid kangast Õmblusmamslit ei murra! Iga soodusmüük on kokkuhoid ja pühalik lubadus antud. Üks lapitekk nädalas. Või vähemalt mingisugunegi valmis tehtud tükk, kus on paika pandud miinimum meeter varem valmis ahnitsetud tekstiili. Väike arvestus. Miinimumprogrammil õmmeldes kuluks nädalavahetusel kokku veetu töötlemisele ligikaudu viis kuud. Kõikide kodus leiduvate kangaste kasulikule kasutamisele aga vähemalt 200 aastat. Nojah, mis siis ikka. Jääb üle ainult pikka iga soovida. Selle nädala lapitekikene on olemas. Küll pisike 115 x 115 cm, kuid alustuseks asi seegi.

lapitekkide müük

Tegemist rohurohelise, lillelise, päikeselise mängutekiga või siis pisut paksema beebitekiga. Justnimelt kaks ühes. Mitte liiga jäik, et tekiks ei sünniks ja mitte liiga õhuke, et põrandale ei kõlbaks panna. Tekkinud on ta täiesti tuju ajel. Vaatasin aknast õue ja leidsin, et just see on see, mida ma antud hetkel vajan. Ma usun, et kui aknast õue vaadata, siis keegi ei imestaks.

beebitekk, lapitekk lapsele

Aga et asi mitte igav ei oleks, siis lepatriinu tiibade alla saab midagi pisikest peita, liblikate tiivad krõbisevad ja lehvivad ja lillekesigi annab näperdada. Ning isegi lapiteki taga on tulbipõld.

beebitekk

Kommentaare ei ole: