8. jaan 2018

Kaksikutest lapitekkide kolmas tulemine

Nagu aru saada, oli ka esimene ja teine tulemine. Selliseid kaksik-lapitekke on päris tore teha. Mõtled välja veidi kobedama disaini ja muudkui lõigud. Küll sinist, küll roosat. Paraku ei ole ükski eelnevatest paaridest kaksikutele läinud. Üks Hollandisse, paariline Eestisse, siis Eestisse ja paariline Prantsusmaale. Ehk läheb nendel lapitekkidel "paremini" ja nad ka tõepoolest kaksikute vooditele satuvad.

lapitekk lastele


Tekikesed ise on 150 x 120 cm ja sobilikud beebieast veidi suurematelegi. tihetepitud ja puuvillased pääle selle.

lapitekk lapsele

"I have a dream" Martin Luther Kingi sõnadega. Unistus on see, et minu Etsy ja Dawanda keskkonda tehtud lapitekipoed lõpuks ometi tööle hakkaks ning tööle hakkamiseks on vaja kaupa ja väga palju õnne. Palju kaupa ei mahu mu elamisse ära aga natuke kaupa on vähemalt 50 ühikut ja seda ma siin usinasti teha vehingi. Korra lubasin oma lapitajatest sõbrannadele, et lapitekk nädalas. Välja arvata mõned eriti lorud pühadenädalad on nii see läinudki. Õnnega on täpselt nii, nagu on. Kord seda on ja siis jälle nagu ei ole. Nojah, kui seda enam sugugi ei jagu, siis pärandan igale oma lapsele 50 lapitekki ja 10 eurot raha. Kui õnne on pisut enam, siis vastupidi. Kuna mulle nädalake tagasi päris tihti "Head uut aastat!"sooviti, siis loodan parimat.
Aga väheke statistikat: eelmisel aastal õmblesin ma 37 lapitekki ja 27 patja. Veidi parem tulemus kui üleelmisel aastal . Jätkakem samas vaimus, seltsimehed!

lapitekkide müük

1 kommentaar:

Kadri Kivistik ütles ...

Need kaksikute tekid on ikka nii nunnud - nii koos kui eraldi! Ja kui neid piisavalt palju teed, siis küll nad jõuavad kaksikuteni ka! :)