6. juuni 2018

Kaelkirjaku ja rebasega lapitekid.

Statistiliselt võttes võiks selle postituse pealkiri olla lapitekid 3,4,5 ja 6 sest täpselt niiviisi nad minu lapitekkide sünnitusliinilt välja tulid. Tekid 5 ja 6 on tekkide 3 ja 4 kaksikvennad. Või siis kaksikõed. Võta sa kinni sest säärased värvid võiksid sobida nii poistele kui tüdrukutele. Õmblusmamsel ei ole veel masstööle üle läinud ning individuaalseid lahendusi naudin ma endiselt. Jyski oma lapitekke müüma ei hakka. Soovisin lihtsalt teada, kui palju kiiremini saab töö tehtud, kui liinitöö võtteid kasutada. Järeldus: saab küll kiiremini ja päris palju.
Sellel lapitekil pisut põuasest savannist pärit kaelkirjak. Mõeldes nendele kaunilt suvistele kevadilmadele võiks kaelkirjak ka siitsamast, minu maja eest pärit olla.

lapitehnika

Teisel tekikesel poseerib rebasekutsikas Ruudi keset kõige kaunimat suvist lilleaasa. Sellist lapitekki võiks aasta kõige pimedamal ajal hingeraviks kasutada. Huvitav! On teraapiakoerad, teraapiahobused, igatmasti teraapiakivikesed aga teraapialapitekki ei ole siiani veel keegi kasutanud. Mõtelda, et istud talvel säärase lapiteki peal ja kujutad ette lilli, liblikaid ja päikesepaistet.

lapitekid lastele

Aga tekikesed ise on armsad, pehmed ja beebimõõtu. 80 x 90 cm.

Kommentaare ei ole: