23. okt 2018

Probleemilahendus kassi- ja koerakoti näitel.

Ettevõtluskursusel räägiti, et tootearenduse eelduseks on mingi probleemi lahendamine. Ettevõtja märkab kliendi muret ja pakub omapoolse lahenduse, kuidas probleemi leevendada. Väga tore, kuid siiani on minu kõige suuremaks probleemiks olnud vastupandamatu kangaihalus ja sellest tingitud tungiv vajadus lapitekke õmmelda. Klientide probleemidest ei tea ma midagi aga kuna minult aeg-ajalt siiski midagi ostetakse, siis küllap ma mõne probleemi ära olen lahendanud.
Seekord läks kõik teisiti. Täiesti õpikunäite järgi. Tinglikuks kliendiks oli minu oma tütreke, kellel tekkis probleem, kuhu panna suvel õue minnes võtmed ja telefon. Suveriietel on teatavasti asjalikke taskuid vähe. Kui probleem, siis on ka lahendus. Selleks sobis väike kotike, kuhu kõik eelmainitu ära mahuks, oleks piisavalt kerge, annaks kanda risti üle õla (kadumise vältimiseks), oleks põneva välimusega ja mitte liialt titekas. Voilaa! Natuke õmblustööd ning kass ja koer olidki valmis. Kaks tükki ikka selleks, et tinglikul kliendil valikut oleks. Kui oli kassituju, siis läks õue kassikotiga ning koeratuju korral koeraga.

taaskasutus

Suve jooksul olen ma jõudnud kassikotikestega veel mõne tütarlapse rõõmsaks teha.
Kõik märsikesed on kokku õmmeldud minule annetatud mööblikanga näidistest.  Ühesõnaga taaskasutus.

õlakott

1 kommentaar:

MO isetegemised ütles ...

Väga, väga lahedad asjad Sul!!! Ja mis puudutab kliente ja nende soove siis sama siin. Iha vastu ei aita ei püssi- ega ussirohi. Seetõttu ei saa vist ka minust ettevõtjat :) Lennukaid ideid ja tegemisrõõmu :) :)