6. mai 2019

Paras ports beebitekke


Vaatamata üüratule töökoormusele olen ma suutnud oma lapitekinduses üllatavalt produktiivne olla. Isegi imestan. OÜ Õmblusmamslil on ikka vägevalt vintske õmbleja. Aprilli jooksul viis lapitekki ja  üks seelik. Pole paha! Tõsi, viiest kolm on üsna pisikesed kuid tegemine seegi. Tellimustöökene roosa koerakesega.

lapitekkide müük

Taevasinine koerake Tartu Roosiaida käsitööpoodi.

lapitehnika

Ja sinnasamasse ka suviste lilleväljade rebasetekk. Roosiait on antud hetkel ainus pood, kus Õmblusmamsli toodangut reaalselt näha ja katsuda saab. Kui mõni tekike omaniku leiab, siis vuristan uue asemele. Nägemisvõimalusi peaks aga netiavarus piisavalt pakkuma.

lapitekkide müük

Kõik tekikesed 90 x 80 cm suured, puuvillasest kangast ning mahulise vatiiniga. Ja egas rohkem ei mõistagi midagi lisada. Hakka või blogis poliitikast kirjutama sest teadjamad teadsid rääkida, et too olla hoopis kuumem teema kui lapitekid ja selle peale pidid lugejad nagu kärbsed moosi peale kohale lendama.


Tänu võrokatele sain hää kõhutäie naerda. Tänu lõunaeestlastest suguvõsale saan mina sellest keelest üsna kenasti aru. Erinevalt kaasaehsest estinglichist. Kuulen mina raadiost, et kõrgelt erudeerit filmimees räägib kuidas tema film nüüd topis on. Küll mina mõtlesin, kuidas saab film topis olla. Peab see vast sant film olema, et kohe eos topiseks kuulutatakse ning kes küll filmi täis toppis. Minu teada on topis see klaassilmadega loomanahk, kes õlgi täis topitud. Siis aga sain aru, et jee, film on on the top, oh my god. Kui see "suržik" siin edasi areneb, saab minusugune varsti ainult "Prillitoosi" saatest aru

Kommentaare ei ole: