Müügiks
For sale

Lapitekkide õmblemine on minu suur kirg, armastus ja ka töö. Mul on väike käsitööettevõte Õmblusmamsel OÜ Kui soovite minult midagi osta või tellida, teeb see mulle väga suurt rõõmu. Müügiks valmistatud asjad on minu Etsy poes ning Facebooki "otsivad omanikku" kaustas.   Lapitekk on imearmas kingitus nii kallitele inimestele kui iseendale. 


Etsy

Kõik minu lapitekid ja mängutekid on valmistatud korralikest, ökovahendiga pestud materjalidest.  Eelistan ihusõbralikku puuvillast. Kõik lapitekid on korralikult läbi tepitud. Vahele on pandud mahuline polüestervatiin Hooldus:  Lapitekke võib pesta kas käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmiga. Kuivatada rippuvas asendis. Mahulise vatiiniga lapitekke mitte triikida.


Ei ole midagi kaunimat sügisesest metsast, kus rohelise sekka hakkab ka oranžikamaid-punakamaid toone ilmuma. Kui puud raagus ja kõik toonid kadunud, sobib metsapuhkuseks ka pehme ja soe mängutekk. Tekikesel on liigutatavad ja näpitavad aplikatsioonid. Seene all on väike salatasku päkapikkudele. Sobib kasutamiseks nii mängutekina põrandale kui sooja beebitekina. Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest. Sees mahuline, paks ja soe polüestervatiin. Tekikese suuruseks 120 x 120 cm. Hinnaks 88 eurot.

Väike kassike otsib kodu. Sobib ta suurepäraselt beebi esimeseks lemmikloomaks. Kassipoeg on pehme, armas, roosa, puuvillane ja allergiavaba. Kassitekikese suuruseks 90 x 80 cm, sees mahuline vatiin ning hind 48 eurot.

 Müüa lapitekk kalameestele suuruses 130 x 170 Sellest lapitekijärvest saab püüda kuldkalasid ja punast kala (ilmselt lõhet) Kuldkala kättesaamisel soovitan talle oma kolm soovi sosistada ning kala tagasi tekile lubada. Tõeliselt uhke kingitus kalamehegeeniga pisipoisile! Lapitekk on puuvillasest kangast. Sees mahuline vatiin. Hinnasoov 85 eurot.
 Kodu otsib kohe eriliselt särtsakas mängu- ehk tegelustekk. Õmmeldud on ta puuvillastest kangastest, sees paks ja soe mahuline vatiin. Peale pehmuse pakub tekike beebile ka avastamisrõõmu: lepatriinu tiibade all on väikesed taskud, liblika tiivad krõbisevad, linnu saba ja tiibad lehvivad. Põrandateki mõõdud on 130 x 130 cm ja hinnasoov 96 eurot. Müüa väga südamlik ja kargelt sinistes toonides lapitekike. Sobib suurepäraselt katsikukingituseks poissbeebile. Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest, suuruseks 105 x 105 cm. Hinnaks 69 eurot. 


 Kuidas on võimalik, et ka Antarktikas oleks soe ja mõnus? Aga palun! Lahendus on siin: lapiteki Antarktika koos kolme pingviinikesega. Pealegi kukkus lapitekk nii sini-must-valge ja eestilik välja, et pingviinid sobiks suisa vapile lõvide asemele. Tekikese suuruseks on 165 x 115 cm ning on ta tihedalt läbi tepitud, puuvillasest kangast ja sees mahuline polüestervatiin. Voodikatteks ideaalne! Hind 95 eurot.
 Hehei öökullifännid nii siit kui sealtpoolt merd! Müüa uduhall ja imearmas öökullitekike natuke suurematele põnnidele. Lapiteki õmblesin puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin. Teki mõõdud 200 x 140 cm. Hind 110 eurot.

 Müüa väike sinivereline koerake. Koer ei pissi voodisse, ei haugu ega hammusta. On soe, pehme mõnus ja puuvillane. Sobib suurepäraselt beebi esimeseks sõbraks ning lemmikloomaks. NB! Vanaemad, sõbrannad, töökaaslased... : ükski emme ei pahanda kui katsikukingitusena selline kutsikas tuuakse. Koera ostjale on puuvillasest kangast, mahulise vatiiniga ning 90 x 80 cm suur lapitekike pealekauba. Kutsu hind 48 eurot.Kaelkirjak otsib sõpra!!! Kaelkirjakupoiss (või siis tüdruk) on lapiteki kujul. Suuruseks 90 x 80 cm. Selline suurus sobib suurepäraselt vankri või hällitekikeseks. Õmmeldud on ta puuvillasest kangast. Sees mahuline polüestervatiin. Hind 48 eurot. Karumõmmi ja laululindudega printsessiroosa lapitekk otsib head kodu! Tekike on suuruses 150 x 120 cm, puuvillasest kangast, sees mahuline vatiin. Tekike on tihedalt ning kaunilt läbi tepitud ja voodikatteks ehk päevatekiks lausa ideaalne. Hind 85 eurot.Müüa rahulikes beežides toonides, valgete pitsist roosidega ning romantilise hingega lapitekk. Sobib suurepäraselt nii moodsalt skandinaavialikku kui kaunilt klassikalisse magamistuppa. Sobib kinkimiseks nii pulmadeks, juubeliteks kui tänuks kallile töökaaslasele. Ennekõike on lapitekk suurepärane kingitus iseenesele. Suuruseks 230 x 230 cm, puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin. Hind 220 eurot.


Enam roosamaks minna ei anna, või kui, siis ainult natukene. Õnneks armastavad roosat värvi suurem osa maa peal elevatest väikestest tüdrukutest. Õmblusmamslilt tuli müügile vahva elevandikarjaga lapitekk. Ega kevad taeva jää, kuid neile, kes sugugi ära oodata ei jõua, on Õmblusmamslilt lillede ja liblikatega lapitekike. Suuruseks 125 x 110 cm. Kasutasin puuvillaseid materjale ning teki sees polüestervatiin. Lapitekk on tihedalt läbi tepitud. Lapiteki hind 65 eurot

Lapitekk nagu maasikaväli. See lapitekk on kahepoolselt kasutatav. Teine pool valgetes hallikates toonides. Suurus 150 x 150 Materjal on puuvillane, sees polüestervatiin. Hind 130 eurot. Nööpidega lapitekk. Kui uni ei tule, võib lammaste asemel nööpe kokku lugeda. Lapitekk on puuvillane, sees õhemapoolne polüestervatiin .Suurus 120 x 150. Hind 70 eurot. 


See lapitekk on pühendatud kuldsele sügisele. Õmmeldud on ta puuvillastest kangastest ning sees mahuline vatiin. Suuruseks 165 x 215 cm. Hind 155 eurotKodu otsib printsessiroosa, pisut rahvusliku hõnguga lapitekike. Õmmeldud puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin. Suuruseks 140 x 140 cm. Hinnasooviks 78 eurot.