Müügiks
For sale

Lapitekkide õmblemine on minu suur kirg, armastus ja ka töö. Mul on väike käsitööettevõte Õmblusmamsel OÜ Kui soovite minult midagi osta või tellida, teeb see mulle väga suurt rõõmu. Müügiks valmistatud asjad on minu Etsy poes ning Facebooki poes.   Lapitekk on imearmas kingitus nii kallitele inimestele kui iseendale. 


Etsy

Kõik minu lapitekid ja mängutekid on valmistatud korralikest, ökovahendiga pestud materjalidest.  Eelistan ihusõbralikku puuvillast. Kõik lapitekid on korralikult läbi tepitud. Vahele on pandud mahuline polüestervatiin Hooldus:  Lapitekke võib pesta kas käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmiga. Kuivatada rippuvas asendis. Mahulise vatiiniga lapitekke mitte triikida.
 Müüa lapitekk kalameestele suuruses 130 x 170 Sellest lapitekijärvest saab püüda kuldkalasid ja punast kala (ilmselt lõhet) Kuldkala kättesaamisel soovitan talle oma kolm soovi sosistada ning kala tagasi tekile lubada. Tõeliselt uhke kingitus kalamehegeeniga pisipoisile! Lapitekk on puuvillasest kangast. Sees mahuline vatiin. Hinnasoov 85 eurot..

  • Müüa sinisekirju lapitekk mis sobiks nii mereäärsesse suvemajja kui sinistes toonides lastetuppa. Nii pisipõnnidele kui täiskasvanutele. Tekk on õmmeldud puuvillastest kangastest ning tihedalt läbi tepitud. Seetõttu on ta väga mõnus voodikatteks ehk päevatekiks. Sees mahuline vatiin. Mõõdud 200 x 140 cm. Sobib kuni 120 cm laiale voodile.
Väike roosades toonides lapitekikassike otsib kodu. Sobib ta suurepäraselt beebi esimeseks lemmikloomaks. Kassipoeg on pehme, armas, roosa, puuvillane ja allergiavaba. Kassitekikese suuruseks 90 x 80 cm, sees mahuline vatiin. Teki taga on mõnusalt pehme puuvillane flanellkangas. Hind 48 eurot

Müüa mõnusalt rahulikes metsatoonides mõmmitekike. Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest, täiteks mahuline vatiin. Mõõdud 90 x 80 cm. Sobib suurepäraselt beebi esimeseks tekikeseks. Hind 48 eurotMüüa tagasihoidlikes, maalähedastes toonides beebitekike. Lapitekk on 90 x 80 cm suur, õmmeldud puuvillastest kangastest ning sees mahuline polüestervatiin. Jänes Jassi lapitekk sobib nii poistele kui tüdrukutele ning oleks lahe ja praktiline katsikukingitus vanavanematelt, tädidelt-onudelt, sõpradelt, töökaaslastelt...
Müüa armas, sinistes toonides beebitekike suuruses 120 x 80 cm Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin Sobib suurepäraselt beebi võrevoodile ja on nunnu ning praktiline katsikukingitus. Lammas on pehmest villakangast ning beebil mõnus und oodates silitada. Hind 58 eurotKodu otsib rõõmsavärviline dinosaurusepoistega lapitekk! Teki mõõdud 125 x 105 cm. Õmmeldud on ta puuvillastest kangastest, sees mahuline polüestervatiin. Lapitekk sobib nii poistele kui tüdrukutele ning oleks imearmas sünnipäevakingitus. Hind 72 eurotMüüa veidi indiaanipärane alpakatekike. Lapitekk on õmmeldud puuvillastest kangastest, sees mahuline vatiin ning tagumine pool mõnusalt pehmest puuvillasest flanellist. Alpaka on karvasest villakangast. Mõõdud 120 x 80 cm. Lapitekk sobib suurepäraselt beebi võrevoodisse ning oleks imearmas katsikukingitus. Hind 58
Kodu otsib mõnusalt lustakas ning värvikirev poni. Tekike on õmmeldud puuvillastest kangastest, sees mahuline vatiin, mõõdud 120 x 80 cm. Lapitekk sobib suurepäraselt beebi võrevoodisse ning on imearmas katsikukingitus. Lapitekk on masinpestav õrna pesu programmiga. Hind 58 eurotMüüa suviselt lilleline rebasetekk. Tekike on õmmeldud puuvillastest kangastest, sees mahuline vatiin ning mõõdud 140 x 105 cm. Lapitekk sobib ka pisut suurema põnni voodile ja on imearmas sünnipäeva- või katsikukingitus. Hind 68 eurotKarumõmmi ja laululindudega printsessiroosa lapitekk otsib head kodu! Tekike on suuruses 150 x 120 cm, puuvillasest kangast, sees mahuline vatiin. Tekike on tihedalt ning kaunilt läbi tepitud ja voodikatteks ehk päevatekiks lausa ideaalne. Hind 85 eurot.

Enam roosamaks minna ei anna, või kui, siis ainult natukene. Õnneks armastavad roosat värvi suurem osa maa peal elevatest väikestest tüdrukutest. Õmblusmamslilt tuli müügile vahva elevandikarjaga lapitekk. 


Lapitekk nagu maasikaväli. See lapitekk on kahepoolselt kasutatav. Teine pool valgetes hallikates toonides. Suurus 150 x 150 Materjal on puuvillane, sees polüestervatiin. Hind 130 eurot.